aboutus

Henan Tianpei Medical Equipment Co., Ltd

Henan Tianpei Medical Equipment Co., Ltd
1
İş türü: Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Satıcı
Diğer
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
No. Çalışanları: 50~500
Yıl kurulan: 2015
İhracat p.c: 80% - 90%
Hakkımızda
Giriş

Çin Henan Tianpei Medical Equipment Co., Ltd şirket Profili 0Çin Henan Tianpei Medical Equipment Co., Ltd şirket Profili 1

Biz bir üreticiyiz ve on yıldan fazla bir süredir maske endüstrisiyle uğraşıyoruz. Maskelerimiz özelleştirilebilir。

Geçmiş

Our company has been operating medical devices for more than ten years, providing medical devices and equipment for major public hospitals for a long time, and is preparing to build its own production workshop of sanitary products, such as masks, protective clothing, etc. The company has strong strength and good reputation. Şirketimiz on yıldan uzun süredir tıbbi cihazlar işletmekte, uzun süredir büyük kamu hastaneleri için tıbbi cihaz ve ekipman temin etmekte olup, maskeler, koruyucu giysiler vb. şirket güçlü gücü ve iyi bir üne sahiptir. We choose to cooperate with us to help your career take off. Kariyerinizin başlamasına yardımcı olmak için bizimle işbirliği yapmayı seçiyoruz.

 

Ana ortaklar

 

Çin Henan Tianpei Medical Equipment Co., Ltd şirket Profili 0Çin Henan Tianpei Medical Equipment Co., Ltd şirket Profili 1

Çin Henan Tianpei Medical Equipment Co., Ltd şirket Profili 2

Hizmet

Şirket tanıtım pozisyonu:
Pazar konumlandırma açık, kapsamlı ürün temini, tüm hizmet yönetimi süreci, profesyonel yönetim, genç takım.
Şirket reklamları:
Because I am young, I am creative. Çünkü ben gençim, yaratıcıyım. Because of the professional, so I do the best; Profesyonel nedeniyle, bu yüzden en iyisini yaparım; Because of you, so we have a future. Senin sayende, bir geleceğimiz var.
Şirket kültürü:
İş felsefesi: profesyonel kaliteye odaklanmak, müşteri özelliklerine saygı, uzun vadeli gelişime odaklanmak ve kazan-kazan işbirliğini sürdürmek.
Kalkınma vizyonu: binlerce mil küçük bir adım oluşturmak, küçük bir dere denize ulaştı ve sektörde tanınmış bir marka olmak için çalışıyoruz.
Hizmet tenet: hizmet ile pazar kazanmak ve kalite ile müşterilerine tatmin.
Ekip yönetimi: yeteneklere saygı duyun, mesleğe saygı gösterin ve şirketle birlikte gelişin.
Şirket avantajları (bizi seçin):
Tam hizmet projesi: Şirket, net bir pazar konumlandırmasına sahiptir ve müşterilerin aynı projenin tamamlanması için birden fazla kooperatif birimi bulmaları ve müşteri ürün tanıtımına hazırlık sürelerini kısaltmaları için ara bağlantıları etkili bir şekilde azaltabilen kapsamlı ürün ve hizmetler sağlar. reklam yayını.
Tüm süreç izleme hizmeti: şirket müşterilerine tüm süreç proje yönetimi sağlamak ve müşteri ihtiyaçlarının maksimum gerçekleşmesini sağlamak için profesyonel bir yönetim ekibi ve standart yönetim süreci kurar.
Kişiselleştirilmiş ürün tasarımı: Şirket, müşterilerin ürün ürünlerinin "kişiselleştirilmiş" cazibesini etkin bir şekilde vurgulamak için, müşterilerin ürün tanıtımı kavramında birleştirilmesini ve formda tamamlayıcı olmasını sağlamak için müşterilere "tek elden" hizmet sunmaktadır.
Yenilikçi düşünme konsepti: genç tasarım ekibi ve tutkulu profesyoneller "sınırsız yaratıcılık, sınırsız parlaklık" için en iyi garantidir.

 

Ekibimiz

Ekibimiz tıbbi sarf malzemeleri konusunda zengin deneyime sahiptir.Üretimden işletmeye, ürünlerin kalitesini kaynaktan kontrol ediyor ve müşterilere güvenli bir işbirliği ortamı sağlıyoruz.

İletişim bilgileri