products

Temizlik İmalat Sağlık İşleri İçin Hafif Tek Kullanımlık Koruyucu Elbise

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Sertifika: CE,FDA
Model numarası: M, L, XL, XXL
Min sipariş miktarı: 50
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: Kutu başına 50 torba
Ödeme koşulları: / T
Yetenek temini: 500000
Detay Bilgi
renk: Beyaz Malzeme: Dokumasız
boyut: XL, M, L, S, XXL Uygulama: Kişisel Bakım, restoran vb., Klinikte kullanılan, cerrahi operasyon, hastane
Vurgulamak:

disposable protective clothing

,

protective coverall suit


Ürün Açıklaması

Tıbbi Tek Kullanımlık İş Elbiseleri, Ağır Koruyucu Giysiler, Kimyasal, Temizlik, İmalat, Sağlık İş Elbiseleri

 

  • Malzeme-Bu koruyucu giysi, konforu korurken etkili bir bariyer oluşturan hafif eğrilerek bağlanmış eritilerek şişirilmiş polipropilen (SMS) malzemeden yapılmıştır
  • Yüksek düzeyde kirlilik koruması - Tipik koruyucu kıyafetlerle karşılaştırıldığında, tek kullanımlık iş kıyafetleri, konforu korurken etkili bir bariyer oluşturabilir.
  • Özellikler-Koruyucu tulumlar, diğer verniklerden daha hafif ve daha soğukken, yine de vernik, reçine, fiberglas, boya ve cilalı toz parçacıklarından yeterli koruma sağlar.
  • Design-The jacket has an elastic cover that provides the security seal protection you need, elastic pants mouth, waist and cuffs, and zipper opening and closing. Tasarım-Ceket, ihtiyacınız olan güvenlik mühür korumasını sağlayan elastik bir kapağa, elastik pantolon ağzına, bel ve manşetlere ve fermuar açma ve kapamaya sahiptir. The overalls are loose and white is suitable for neutral. Tulumlar gevşek ve beyaz nötr için uygundur.
  • Uygulama tulumları kliniklerde, koğuşlarda, laboratuvarlarda ve tıbbi kurumlarda genel izolasyon için kullanılır.Temizlik İmalat Sağlık İşleri İçin Hafif Tek Kullanımlık Koruyucu Elbise 0Temizlik İmalat Sağlık İşleri İçin Hafif Tek Kullanımlık Koruyucu Elbise 1

İletişim bilgileri
zoey

Naber : +8618003736563